Workshop pro žadatele o individuální granty Marie Skłodowska-Curie (MSCA-IF)

Technologické centrum AV ČR v rámci vzdělávacího kurzu „Jak na Horizont 2020?“ pořádá workshop pro žadatele o individuální vědecko-výzkumné pobyty Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF). Akce proběhne 14. 6. 2016 (od 9:30) v prostorách Technologického centra (Ve Struhách 27, Praha 6).

Workshop je určen pouze výzkumníkům, kteří již jsou domluveni se svou budoucí hostitelskou institucí / školitelem a píší projekt, který chtějí podat v aktuální výzvě s uzávěrkou 14. 9. 2016. Workshop bude probíhat interaktivní formou, kdy žadatelé budou mít možnost pracovat s podpořeným Marie Skłodowska-Curie projektem. Důraz bude kladen na strukturu projektového návrhu, hodnotící kritéria a časté chyby při předkládání těchto typů projektů.

„Vstupenkou“ na workshop vyjadřující skutečný zájem o předložení projektu je zaslání abstraktu projektu (v anglickém jazyce, max. 2000 znaků) a CV (v anglickém jazyce, max. 5 stran) – obojí podle zadávací dokumentace výzvy, Guide for Applicants. Abstrakt i CV je třeba zaslat organizátorům nejpozději do 27. 5. 2016.

Pokud plánujete projektový návrh do aktuální výzvy podávat, registraci na seminář neodkládejte. Pro vlastní registraci není třeba mít abstrakt a CV již hotové, stačí uvést:
     - hostitelskou instituci, na které plánujete Individual Fellowship absolvovat
     - plánovaný název projektu
     - případně panel, do kterého chcete projektový návrh podávat
Na zaslání abstraktu a CV organizátorům pak budete mít čas až do 27. 5. 2016. Vážným zájemcům o podání projektového návrhu v aktuální výzvě účast na workshopu silně doporučujeme.

Podrobné informace včetně předběžného programu, odkazu pro registraci a kontaktu pro zasílání abstraktu a CV.

Další informace:

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 20. 4. 2016.

Publikováno: Středa 20.04.2016 16:40