Výzva na podporu proof-of-concept výzkumu z OP Praha - Pól růstu

V rámci Operačního programu Praha - Pól růstu byla vyhlášena Výzva č. 7 - Podpora transferu technologií a znalostí z výzkumných organizací do praxe. Podporovány budou aktivity spočívající v ověření proveditelnosti a komerčního potenciálu výsledků výzkumu a přípravě jejich zavedení do praxe. Pro další informace nahlédněte do textu výzvy a případně do hodnotících kritérií.

Za Univerzitu Karlovu bude možno podat pouze jednu žádost, která ale patrně bude moci sdružovat více aktivit.

Potenciální zájemci/navrhovatelé z Přírodovědecké fakulty ať kontaktují nejpozději do 28. 1. 2016 koordinátora agendy Operačních programů Mgr. Jiřího Stockmanna. Po tomto prvním kole identifikace potenciálních zájemců bude specifikován další postup.

Základní informace o výzvě:

• Datum ukončení příjmu žádostí o podporu: 30. 4. 2016 (16:00)
  • Každý oprávněný žadatel může v rámci dané výzvy předložit pouze jednu projektovou žádost.
  • Maximální délka projektu: 2 roky.
  • Projekt musí být ukončen do: 31. 12. 2018.
  • Minimální / maximální výše dotace: 1 mil. Kč / 30 mil. Kč.
  • Maximální míra podpory: 90% způsobilých nákladů.

Další informace:

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 22. 1. 2016.

Publikováno: Pátek 22.01.2016 08:15