Výběrové řízení na hodnotitele v OP VVV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) vyhlásilo výzvu pro zájemce o pozici externího hodnotitele Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) pro hodnocení žádostí o podporu předložených v částech:

• Prioritní osa 1: Posilování kapacit pro kvalitní výzkum
    Mezi hlavní témata patří zvýšení kvality výzkumu, spolupráce s aplikační sférou, infrastruktura, strategické řízení.
  • Prioritní osa 2: Rozvoj vysokých škol a lidských zdrojů pro výzkum a vývoj
    Mezi hlavní témata patří relevance k potřebám trhu práce, vzdělávání studentů se specifickými potřebami.
  • Prioritní osy 3: Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání
    Mezi hlavní témata patří předškolní vzdělávání, klíčové kompetence, strategické řízení, příprava pedagogických pracovníků, relevance odborné přípravy k potřebám trhu práce, inkluzivní vzdělávání, integrace marginalizovaných skupin.

Uzávěrka pro registraci zájemců je 15. 6. 2016 (14:00). Pro podání přihlášky je třeba se zaregistrovat do IS KP14+ a následně jeho prostřednictvím vyplnit a podat žádost o status hodnotitele v modulu Hodnotitel IS KP14+. Vzhledem k tomu, že se registrace skládá z více kroků, včetně prodlev pro zaslání aktivačních kódů, důrazně se doporučuje zájemcům neponechávat registraci na poslední den výběrového řízení.

Další informace:

Kontaktní osoba pro OP VVV na OPV PřF UK je Mgr. Jiří Stockmann.
OP VVV PřF UK v Praze - stránky pro vnitřní potřebu zaměstnanců PřF UK v Praze s informacemi o Operačním programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 23. 5. 2016.

Publikováno: Pondělí 23.05.2016 11:00