TA ČR: Seminář k mezinárodní výzvě M-era.Net (materiálový výzkum) – 4/4/2018 (i online)

Technologická agentura ČR (TA ČR) pořádá workshop k projektům typu COFUND a k mezinárodní výzvě M-era.Net 2018.

Kdy: 4. 4. 2018 (13:00 – 15:30)
Kde: Kancelář TA ČR, Evropská 1692/37, Praha 6
Seminář bude také živě vysílán s možností on-line chatu pro kladení otázek –
– odkaz pro sledování bude zveřejněn na stránkách TA ČR v den konání semináře.

Informace o akci a odkaz pro registraci.

Fakultní aktualita k výzvě M-era.Net.
Pokud se plánujete zapojit do projektu podávaného do této výzvy, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit potřebné přílohy žádosti.

Účelem workshopu je:

• Informovat o podmínkách, které musí splňovat projekty předkládané do výzev typu COFUND, aby mohly získat finanční podporu od TA ČR.
  • Zvýšit povědomí o probíhající výzvě M-era.Net, informovat o konkrétních podmínkách zapojení a představit praktické kroky pro účast.

Výzva M-era.Net podpoří mezinárodní projekty zaměřené na materiálový výzkum. Do projektu musí být zapojeni minimálně 3 partneři (požadující financování) ze 2 zemí zapojených do výzvy, z toho minimálně 1 musí být země EU nebo asociovaná k programu H2020. V případě českých účastníků je financován pouze aplikovaný výzkum a míra financování je maximálně 60%.

Kontaktní osoba pro tuto výzvu na Přírodovědecké fakultě: Ludmila Součková (Müllerová).

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 19. 3. 2018.
Úprava 29. 3. 2018 (online vysílání semináře).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pondělí 19.03.2018 15:50