TA ČR - Semináře k veřejné soutěži programu EPSILON

Technologická agentura ČR pořádá semináře ke 2. veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje EPSILON. Semináře se uskuteční 30. 3. 2016 v Brně (VUT, Fakulta stavební, Veveří 331/95) a 5. 4. 2016 v Praze (Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6).

Seminář je určen zejména pro uchazeče o podporu v rámci 2. veřejné soutěže programu EPSILON. Posluchači se na semináři blíže seznámí s programem EPSILON a s podmínkami podání návrhu projektu do 2. veřejné soutěže. Dále budou uchazečům sděleny informace, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu.

K veřejné soutěži programu EPSILON budou Přírodovědeckou fakultu vyhlášeny závazné interní pokyny a interní termín pro odevzdání – sledujte prosím grantové aktuality nebo fakultní aktuality pro zaměstnance.

Další informace:

Kontaktní osoba pro TA ČR na OPV PřF UK: Romana Hogenová.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 18. 3. 2016.

Publikováno: Pátek 18.03.2016 08:25