Setkání s řešiteli vybraných mezinárodních projektů řešených na PedF UK

Oddělení pro zahraniční vztahy Pedagogické fakulty UK zve na setkání s řešiteli vybraných mezinárodních projektů řešených na této fakultě. Akce se uskuteční 21. 10. 2015 (16:00 – 18:00) ve Velkém sále Pedagogické fakulty, Magdalény Rettigové 4, Praha 1.

Prezentované projekty:

• Mobility projects – Norway Grants: Health Physical Education and Outdoor Learning in Cross-curricular Education, PaedDr. Marie Hronzová (Katedra tělesné výchovy)
  • LLP - Comenius – multilaterální: Creative Connections, PhDr. Leonora Kitzbergerová, Ph.D. (Katedra výtvarné výchovy)
  • Erasmus EQR: EUROGRADUATE – Feasibility study for a European graduate study, Ing. Radim Ryška, Ph.D. (Středisko vzdělávací politiky)

Akce je určena akademickým i administrativním pracovníkům univerzity, doktorandům, studentům a všem zájemcům o mezinárodní spolupráci. Pozvánka na akci zde. Registrace e-mailem u vedoucí Oddělení pro zahraniční vztahy PedF UK, paní Zuzany Trnkové (zuzana.trnkova@pedf.cuni.cz).

Vloženo 9. 10. 2015

Publikováno: Pátek 09.10.2015 16:55