Seminář k mezinárodní dimenzi programu ERASMUS+, vysokoškolské vzdělávání

Dům zahraniční spolupráce (DZS) pořádá seminář pro zástupce vysokých škol, které jsou držiteli ECHE (Erasmus Charter for Higher Education, Univerzita Karlova je držitelem ECHE, seznam držitelů zde). Akce se uskuteční 21. 10. 2015 v Hotelu Olšanka, Táboritská 23, Praha 3.

Cílem semináře je podání komplexních informací o programu Erasmus+ se speciálním zřetelem na spolupráci programových vysokoškolských institucí s partnerskými zeměmi. Na akci je třeba se zaregistrovat.

Program Erasmus+ podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Tematicky navazuje na předchozí fáze programů Erasmus Mundus, Tempus a Jean Monnet.

Předběžný program akce zde.

Registrace zde.

Více o programu Erasmus+ na stránkách provozovaných DZS zde a na stránkách Evropské komise zde.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 12. 10. 2015.

Publikováno: Pondělí 12.10.2015 14:35