Prezentace ze zahajovací konference OP VVV

Dne 4. 11. 2015 se konala zahajovací konference k Operačnímu programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) pořádaná MŠMT. Konference se zúčastnili zástupci Evropské komise, Řídicího orgánu OP VVV a odborné veřejnosti z řad počátečního i vysokého školství a výzkumných institucí. Další informace o akci a všechny prezentace najdete zde.

Prezentovaná témata:

• Výsledky předchozího programového období (2007–2013)
    • Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK),
      prezentace zde.
    • Operační program Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI), prezentace zde.
  • Základní informace o OP VVV: zaměření jednotlivých prioritních os OP VVV, výzvy aktuální pro rok 2015 a výzvy plánované pro rok 2016 – prezentace zde, přehled již vyhlášených výzev zde.
  • Prezentace úspěšných projektů
    • „Dotkni se 20. století“, Národní muzeum v Praze, OP VK, przentace zde.
    • CEPLANT - Regionální VAV centrum pro nízkonákladové plazmové a nanotechnologické povrchové úpravy, Masarykova univerzita v Brně, OP VaVpI, prezentace zde.

Více informací o OP VVV pro zájemce z PřF UK zde, kontaktní osobou pro OP VVV na OPV PřF UK je Mgr. Jiří Stockmann.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 10. 11. 2015.

Publikováno: Úterý 10.11.2015 15:25