Možnost účasti na Studijní návštěvě v Norsku na téma Bilateral Cooperation in the Field of Technology

Dům zahraniční spolupráce (DZS) vyhlásil Výzvu k registraci na Studijní návštěvu na téma “Bilateral Cooperation in the field of Technology” v rámci programu Spolupráce škol a stipendia CZ07 (Norské fondy a fondy EHP). Studijní návštěva se uskuteční 13. – 17. 6. 2016 v Norsku. Zájemci o účast se mohou hlásit do 14. 5. 2016 nebo do vyčerpání kapacity (12 účastníků).

Akce je určena příjemcům v rámci programu Spolupráce škol a stipendia z České republiky a Norska, případně dalším zájemcům z institucí v České republice a Norsku.

V rámci studijní návštěvy bude možné navštívit partnerská pracoviště v Norsku, seznámit se se zástupci partnerských institucí, jejichž projekt byl podpořen v rámci programu Spolupráce škol a stipendia. Dále budou prezentovány konkrétní příklady projektových partnerství v této oblasti. Účastníci studijní návštěvy budou mít možnost navázat a/nebo prohloubit své kontakty na pracoviště zabývající se touto nebo obdobnou problematikou a sdílet praktické zkušenosti z projektové spolupráce.

Předběžný program studijní návštěvy. V předběžném programu jsou plánovány návštěvy těchto institucí:

• University of Bergen (Faculty of Mathematics and Natural Sciences, Department of Physics and Technology),
  • University of Stavanger (Faculty of Science and Technology),
  • Norwegian University of Science and Technology – Trondheim (The Faculty of Information Technology, Mathematics and Electrical Engineering, Departments of Marine Technology and Engineering Cybernetics).

Výzva na stránkách DZS a stručné shrnutí o výzvě včetně odkazu na registraci.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 14. 3. 2016.

Publikováno: Pondělí 14.03.2016 15:20