Informační den k výzvám z oblasti Zdraví v programu H2020 a dalších

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze pořádají informační den Informační den k výzvám z oblasti Zdraví v programu Horizont 2020 a v souvisejících iniciativách. Akce se uskuteční 18. 5. 2016 v Malé Aule Karolina, Ovocný trh 3-5, Praha 1.

Seminář má za cíl prezentovat grantové možnosti v oblasti zdraví, nejen v programu Horizont 2020, ale i v paralelních iniciativách (Innovative Medicines Initiative, Third Health programme). Prezentace budou zaměřené na přehled témat ve zmiňovaných programech, míru úspěšnosti a proces hodnocení (ale nebudou řešit finanční a administrativní aspekty projektů).

Další informace o akci – včetně programu, přednášejících a odkazu na registraci najdete v pozvánce.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 6. 5. 2016.

Publikováno: Pátek 06.05.2016 15:55