Česká rozvojová agentura: projekty na vysílání českých vysokoškolských učitelů do rozvojových zemí

Česká rozvojová agentura (ČRA) vyhlásila dotační výběrové řízení v rámci dotačního titulu „Vysílání českých učitelů do rozvojových zemí - podpora zvyšování kvality vysokého školství v partnerských rozvojových zemích“. Příjem přihlášek končí dne 11. 1. 2016, přihlášky zasílané poštou musí být odeslány v dostatečném předstihu.

V rámci předkládaných projektů budou české subjekty (primárně vysoké školy) realizovat vyslání českých VŠ pedagogů, kteří následně budou působit přímo v partnerských institucích a realizovat výuku a vědeckou práci s cílem zvýšit odbornost a kvalitu VŠ studia v partnerských zemích (prioritní země: Afghánistán, Bosna a Hercegovina, Etiopie, Gruzie, Kambodža, Kosovo, Moldavsko, Mongolsko, Palestinská autonomie, Srbsko; ostatní země: Angola, Jemen, Vietnam, Zambie, Ukrajina).

Vyhlášení na stránkách ČRA zde, podrobné informace v dokumentu zde.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 23. 11. 2015.

Publikováno: Pondělí 23.11.2015 10:45