Central Europe Initiative – spolufinancování mezinárodních workshopů a školení

Středoevropská iniciativa (Central Europe Initiative, CEI) zveřejnila výzvu k předkládání žádostí na kofinancování projektů z Fondu spolupráce CEI na rok 2016. Fond spolupráce CEI usnadňuje realizaci tzv. kooperačních aktivit, které mají především podobu mezinárodních seminářů, workshopů a krátkých školení a slouží primárně k rozvíjení spolupráce mezi členskými státy CEI a k přenosu osvědčených postupů z členských do ne-členských států. Maximální míra podpory ze strany fondu je 50% celkových nákladů, maximální příspěvek je 15 000 EUR na projekt, projekt musí být realizován v období 1. 1. – 31. 12. 2017. Uzávěrka je 23. 5. 2016.

Je možné předkládat maximálně jeden návrh projektu za organizaci. V případě vážného zájmu o využití této příležitosti, kontaktujte prosím co nejdříve Oddělení podpory vědy (Ludmila Müllerová, ludmila.mullerova@natur.cuni.cz).

Návrhy projektů musí být zaměřeny na jednu ze specifických oblastí podpory (Key priorities per Area of Coopeartion):

• Towards a Knowledge-based Society
    • Research and Innovation
    • Life-long Education and Training
    • Information Society
  • Towards a Sustainable Economy and Development
    • Transport, Logistics and Accessibility
    • Energy Efficiency and Renewable Energy
    • Climate, Environment and Rural Development
    • SMEs and Business Development
  • Towards an Inclusive Society
    • Intercultural Cooperation
    • Media
    • Civil Society

Další informace:

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 1. 4. 2016.

Publikováno: Pátek 01.04.2016 13:30