Anlupa – nová aplikace pro sledování grantových výzev

Pro výzkumníky Univerzity Karlovy je nově přístupná webová aplikace Anlupa (www.anlupa.cz), která umožňuje automatické vyhledávání a sledování výzev k podávání projektů výzkumu, experimentálního vývoje a inovací vyhlašovaných národními a zahraničními poskytovateli grantů.

Funkce Anlupy:

• Vyhledávání výzev
    Filtrování a řazení podle poskytovatelů, termínů výzev, klíčových slov a podobně.
  • Strážce výzev (přístupné po přihlášení)
    Aplikace vám e-mailem zašle upozornění, pokud se otevře výzva splňující vámi zadaná kritéria.
  • Sledované výzvy (přístupné po přihlášení)
    Výzvy, které vás zaujmou, si můžete zařadit mezi Sledované výzvy, v případě výzev skládajících se z více témat (například výzvy programu Horizont 2020) vás aplikace e-mailem upozorní, pokud se v této výzvě otevřou další témata.

Přihlásit se do aplikace Anlupa můžete pomocí svého uživatelského jména a hesla, které používáte v jiných fakultních a univerzitních aplikací (uživatelské údaje pro CAS - Centrální autentizační službu UK).

Důležité upozornění: Pro řadu výzev zejména národních poskytovatelů jsou na Přírodovědecké fakultě vyhlašovány interní pokyny a termíny pro odevzdání. Pokud vás některá výzva vyhledaná pomocí Anlupy zaujme, vždy si ověřte, zda pro tuto výzvu nebyly vydány interní pokyny (sledujte grantové aktuality nebo fakultní aktuality pro zaměstnance).

Další informace:

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 27. 1. 2016.

Publikováno: Středa 27.01.2016 13:35