E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Externí přednášející

Dále můžete přejít na: Akademičtí pracovníci; Postdoci; Techničtí pracovníci; Interní Ph.D.studenti; Interní studenti

 

Anděra Ladislav (RNDr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 2471; andera@img.cas.cz

Bilej Martin (RNDr., DrSc.)
Kontaktní údaje: MBÚ AVČR, v.v.i.; +420 296 442 343;  mbilej@biomed.cas.cz

Brdička Tomáš (Mgr., Ph.D.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 2587; tomas.brdicka@img.cas.cz

Dráber Pavel (Doc. RNDr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 2758; paveldra@img.cas.cz

Filipp Dominik (RNDr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 3158; dominik.filipp@img.cas.cz

Funda David P. (Mgr. Ph.D.)
Kontaktní údaje: MBÚ AVČR, v.v.i.;+420 296 442 333;

Hořejší Václav (Prof. RNDr.,CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24172 9908; horejsi@biomed.cas.cz

Kaňka Jiří (RNDr., DrSc.)
Kontaktní údaje: ÚŽFG AVČR, v.v.i. (Liběchov); +420 31563 9555; kanka@iapg.cas.cz

Klíma Jiří (Mgr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚŽFG AVČR, v.v.i. (Liběchov); +420 315 639 563; klima@iapg.cas.cz

Kořínek Vladimír (RNDr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 3146; vladimir.korinek@img.cas.cz

Kovář Jan (Prof. RNDr., DrSc.)
Kontaktní údaje: 3.LF UK, +420 26710 2658; jan.kovar@lf3.cuni.cz

Kozmik Zbyněk (RNDr., CSc.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 24106 2146; kozmik@img.cas.cz

Kverka Miroslav (MUDr.)
Kontaktní údaje: Mikrobiologický ústav AV ČR, Lab. buněčné a molekulární imunologie ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 241062361; kverka@biomed.ca.cz

Malínský Jan (Mgr., Ph.D.)
Kontaktní údaje:: ÚEM; malinsky@biomed.cas.cz; +420-241062597

Petrák Jiří (Doc. RNDr. Ph.D.)
Kontaktní údaje:: 1. LF UK, jpetr@lf1.cuni.cz; +420-224 965 865

Pěknicová Jana (Doc.RNDr.,CSc.)
Kontaktní údaje: BtÚ AVČR, v.v.i.; +420 241 062 642;  jpeknic@img.cas.cz

Sanchéz Daniel (ing., Ph.D.)
Kontaktní údaje: MBÚ AVČR, v.v.i.; +420296 442 361;

Staněk David (Doc. Mgr., Ph.D.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i.; +420 241 063 118;  david.stanek@img.cas.cz

Svoboda Petr (Mgr., Ph.D.)
Kontaktní údaje: ÚMG AVČR, v.v.i., +420 24106 3147; petr.svoboda@img.cas.cz

Šolc Petr (RNDr., Ph.D.)
Kontaktní údaje: ÚŽFG AVČR, v.v.i. (Liběchov); +420 315 639 561; solc@iapg.cas.cz

Akce dokumentů