E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Pracovníci ústavu

Všechna telefonní čísla mají formát (+420) 22195 xxxx

Akademičtí pracovníci

IG - inženýrská geologie, HG - hydrogeologie, UG - užitá geofyzika, A3 - Albertov 3, A6 - Albertov 6

Pracovník Titul Oddělení Email Kancelář Linka
Vratislav Blecha RNDr., CSc. UG vblecha@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1550
Jan Boháč Ing., CSc. IG bohac@natur.cuni.cz A6, příz. 1548
Jiří Bruthans Doc., RNDr., PhD. HG bruthans@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1566
Josef V. Datel RNDr., PhD. HG datel@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1558
Jiří Dohnal RNDr., PhDr. UG dohnalj@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1553, mob. 728 332 621
Tomáš Fischer Prof., RNDr., PhD. UG fischer@natur.cuni.cz A6, příz, P15 1546
Zbyněk Hrkal Doc., RNDr., CSc. HG hrkal@vuv.cz A6, 1. patro 1562
Günther Kletetschka RNDr., PhD. UG, HG kletetsg@natur.cuni.cz A6, suterén 1963
Martin Lanzendörfer Mgr., PhD. HG martin.lanzendorfer@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1560
David Mašín Doc. RNDr., PhD. IG masin@natur.cuni.cz A6, příz. 1552
Jiří Mls Doc., RNDr., CSc. HG mls@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1557
Jan Najser RNDr., Ph.D. IG jan.najser@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1555
Jan Novotný Ing., CSc. IG jan.novotny@geology.cz   1540
Josef Rott Ing. IG josef.rott@natur.cuni.cz A3, příz. 1539
Jiří Rout Mgr. IG jiri.rout@geotechnika.cz A3, 1. patro  
Martin Slavík Mgr. HG martin.slavik@natur.cuni.cz   1559
Onřej Šálek Mgr. UG ondrej.salek@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1572
Petr Tábořík RNDr., PhD. UG taborik@natur.cuni.cz A6, příz. P15 1549
Jan Valenta Mgr., PhD. UG jan.valenta@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1542
Jan Vilhelm Doc., RNDr. CSc. UG vilhelm@natur.cuni.cz A6, příz. P15 1563

Emeritní profesoři

Emeritní profesor Titul Oddělení Email Kancelář Linka
František Marek Doc., RNDr., CSc. UG fmarek@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1545
Milan Matolín Prof., RNDr., DrSc. UG matolin@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1545

Ostatní pracovníci

Pracovník Pozice Email Kancelář Linka
Ivana Faflíková sekretáka uhigug@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1556
Petr Karpíšek technik karpisek@natur.cuni.cz A3, přízemí 1544
Jana Trnková tajemník jana.trnkova@natur.cuni.cz A3, přízemí 1564

Na projektech pracují

Pracovník Linka
Olga Běhounek 1036
Martin Bachura 1549
Jolana Hrubá 1573
Blanka Padevětová 1036
Antonín Tym 1036
Josef Vlček 1549
Tomás Weiss 1543
Jaroslav Štrunc 1549
Haiquan Sun 1597
Eva Švecová 1963

Pracovny doktorandů

Pracovna   Linka
Užité geofyziky UG 1549
Inženýrské geologie IG 1543
Hydrogeologie HG 1543, 1559

Akce dokumentů