Brigáda pro studenty užité geofyziky (léto 2016)

Paleomagnetická laboratoř Geologického ústavu AV ČR má zájem o studenta (studentku), který by byl na brigádě o prázdninách r. 2016 cca měsíc i déle a později by mohl docházet např. jeden den v týdnu.

Náplň práce (120 Kč/hod): měření magnetických vlastností hornin na přístrojích v Paleomagnetické laboratoři GLU AVČR v Průhonicích a příležitostný odběr vzorků v terénu v ČR (diety + ubytování).

V případě zájmu se obraťte na vedoucího odděleni paleomagnetismu Mgr. Petra Schnabla, Ph.D.  tel: 773071208, e-mail: schnabl@gli.cas.cz, nebo jeho zástupce Ing. Petra Prunera, DrSc., tel: 603552013, e-mail: pruner@gli.cas.cz.

Bližší informace na fakultě: RNDr. Vratislav Blecha, CSc., odd. užité geofyziky: vblecha@natur.cuni.cz .

Publikováno: Úterý 14.06.2016 13:40