E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


DIDSCI+ 2018

Datum konání 25.6.2018 - 27.6.2018

Mezinárodní konference didaktiky přírodních věd

Publikováno 19.2.2018

Nový znak fakulty

Fakulta vstupuje do nového akademického roku s novým znakem, který vznikl na základě diskuse a hlasování celofakultní veřejnosti. Nový znak fakulty v podobě stromu a knihy tak nově zdobí záhlaví webu fakulty, zároveň je připravený pro široké užívání fakultní veřejností.

Publikováno 12.10.2017

Tábory PřF UK na Běstvině táhnou. Informoval o nich i univerzitní portál iForum

Jak se pozná, že se dětem letní tábor líbil? Jezdí na něj opakovaně… Tábor, který už pátým rokem připravují zaměstnanci a studenti Přírodovědecké fakulty UK, tento parametr splňuje. Více než polovina účastníků se na letní přírodovědné bádání v Běstvině přihlásila minimálně podruhé. O našich táborech informoval univerzitní internetový portál iForum.

Publikováno 22.8.2016

Studentka naší katedry získala cenu ve Studentské soutěži nakladatelství Academia

Mgr. Karolína Sezemská, studentka Katedry učitelství a didaktiky chemie, získala cenu ve studentské soutěži nakladatelství Academia za rok 2015 v kategorii Vědy o živé přírodě a chemické vědy za diplomovou práci „Názvosloví organické chemie“ (školitelka RNDr. Simona Hybelbauerová, Ph.D.). Vytvořená brožura věnující se problematice názvoslovných pravidel pro pojmenování organických sloučenin doplněná o příklady k procvičování bude nakladatelstvím Academia vydána.

Publikováno 18.5.2016

Cena prof. Příhody již druhý rok po sobě na katedře učitelství a didaktiky chemie

Blahopřejeme Karolíně Sezemské ke získání ceny Cena prof. PhDr. Václava Příhody. Studentka doktorského studia na Katedře učitelství a didaktiky chemie, Mgr. Karolína Sezemská, převzala z rukou rektora Univerzity Karlovy cenu udělovanou nejlepším absolventům učitelského studia za svoji diplomovou práci a učitelské aktivity.

Publikováno 29.2.2016

Akce dokumentů