Pozvánka na přednášku paní dr. Silke Matysik a pana prof. Franka-Michaela Matysika dne 10. listopadu 2023

Katedra analytické chemie PřF UK a Odborná skupina analytické chemie České společnosti chemické si vás dovolují pozvat na přednášky, které se uskuteční v pátek 10. listopadu 2023 v 10:00 v knihovně katedry analytické chemie, Chemický ústav PřF UK, Hlavova 8, Praha 2, dveře 117. První přednášku prosloví paní dr. Silke Matysik (University Hospital Regensburg, Institute of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine) na téma „Analytical Strategies in Lipidomics“. Druhou přednášku prosloví pan prof. dr. Frank-Michael Matysik (University of Regensburg) na téma „The hyphenation of electrochemistry with capillary flow systems and mass spektrometry“.
Publikováno: Čtvrtek 02.11.2023 00:00