E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPro školy a veřejnost

Veřejnost

Pro veřejnost je muzeum otevřeno během akademického roku každou středu až pátek od 10:00 - 18:00, cena je  40 Kč bez průvodce (děti do 10 let 20 Kč, zaměstnanci a studenti UK vstup zdarma).

Školy a skupiny

Objednávání školních i jiných exkurzí s odborným průvodcem provádějte telefonicky (tel.:+420 724 039 933) či e-mailem (hmc@natur.cuni.cz), nejméně 5 dní dopředu. Pro lepší komunikaci je nutné uvést telefonní kontakt. Exkurze jsou svou náročností a délkou přizpůsobeny věku a znalostem návštěvníků. Za exkurzi se platí lektorovi před začátkem prohlídky. Vzhledem k omezeným prostorám muzea je maximální počet ve skupině 25 návštěvníků, minimální počet 4. Exkurze o prázdninách, svátcích a víkendech je možné uskutečnit po předchozí dohodě. Jednotná cena za exkurzi je 50 Kč za osobu.

 

Excursions in English/Führungen in deutscher Sprache

Guided tours in English are possible for groups of 4 to 25 persons. A previous reservation is necessary – call +420 724 039 933 or email to hmc@natur.cuni.cz. The price is 80 CZK per person.

Führungen in deutscher Sprache sind für Gruppen von 4 bis 25 Personen ermöglicht. Eine vorige Reservierung ist nötig – rufen Sie uns an, +420 724 039 933, oder schreiben Sie uns  - hmc@natur.cuni.cz. Der Preis ist 80 CZK pro Person.

Workshopy

 

Sběratelé kostí

Workshop pro studenty se zájmem o biologii člověka. Láká Vás práce forenzního antropologa? Jak lze z kosterních pozůstatků zjistit něco o tom, komu patřily? Se zkušeným antropologem se studenti postupně dozvědí řadu informací o lidské kostře a sami se ji pak pokusí sestavit. Antropolog se studenty probere rozdílnost ženské a mužské kostry, které jim také ukáže na názorných příkladech. Dále se také dovědí o změnách na kostech v průběhu růstu a stáří, o tom, jak se na kostech podepisují různá onemocnění a mnoho dalšího.

 

Délka workshopu: 60 minut

Cena workshopu: 80 Kč/osoba vč. DPH

Max. 12 účastníků

 

Další nabídku doprovodných akcí naleznete zde.

Akce dokumentů