Kurz práce se zvířaty pro nové zájemce (i pro absolventy SŠ)

Čas 21.09.2015   00:00
25.09.2015   00:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Byl vypsán termín pro kurzy:

"Kurz odborné přípravy pro získání osvědčení o odborné způsobilosti k navrhování pokusů a projektů pokusů (absolventi VŠ)".

"Kurz k získání osvědčení o odborné způsobilosti k provádění pokusů na pokusných zvířatech, péči o pokusná zvířata a usmrcování pokusných zvířat".

Kurzy se budou konat v termínu 21. 9. 2015 - 25. 9. 2015 v budově PřF UK ve Viničné 7.

Kurzovné za jednu osobu je 4000,-Kč.

Kurz je určen pro zájemce s vysokoškolským vzděláním (minimálně titul Bc.) nebo středoškolským vzděláním.

Kurz pro zájemce se středoškolským vzděláním bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 40 účastníků. Všichni zájemci budou včas informováni, zda se kurz otevře.

Pro přihlášení využijte tento formulář. Přijímání přihlášek bude ukončeno 31. 8. 2015 nebo po naplnění kapacity kurzu.

Bližší informace Vám rádi poskytneme mailem.

pro další informace můžete kontaktovat Bc. Tomáše Pinkra

garant kurzu