Úspěch našich studentů v celostátním kole SVOP

První tři místa v této celostátní soutěži obsadili studenti geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně se v září letošního roku uskutečnilo finále soutěže o nejlepší Studentskou vědeckou odbornou práci. Geografickou sekci naší fakulty reprezentovalo 6 studentů (Luboš Fendrych, Tereza Hönigová, Anna Kodríková, Lucie Koucká, Jan Tumajer). První tři místa v této celostátní soutěži obsadili studenti geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Na třetím místě se umístila práce Luboše Fendrycha Geopolitická nutnost? Teoretická analýza intervence USA v Iráku 2003, na druhém místě se umístila práce Lucie Koucké 3D rekonstrukce zaniklých částí města Dobříš a vítězem se stal Jan Tumajer s prací Dendrochronologické datování rychlých svahových pohybů. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci naší univerzity.

Publikováno: Čtvrtek 24.11.2011 20:05