5. ročník Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku

Nabídka účasti pro doktorandy a akademické pracovníky na 5. ročníku Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku, která se uskuteční tradičně na konci srpna na VUT v Brně.

Vážení akademičtí pracovníci, chcete si usnadnit práci s daty?

- Pracujete na výzkumu?
- Plánujete a vyhodnocujete experimenty?
- Vyučujete statistiku?

Srdečně Vás zveme k účasti na jubilejním 5. ročníku Letní školy statistických metod s Minitabem. Letos mohou účastníci kromě znalostí o plánování experimentů získat také odbornou konzultaci jejich vlastní diplomky, disertačky nebo výzkumu. To vše jsme postupně zařadili na základě ohlasů od účastníků z minulých ročníků. Přijďte se pobavit a poučit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů a navíc můžete získat odbornou konzultaci Vaší vlastní disertačky nebo Vašeho vlastního výzkumu přímo na místě. Opět budeme v prostorách Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně.

Přihláška

Co je to Minitab? Statistický software, který má snadné a rychlé ovládání, a přitom přesné a korektní výsledky.

kontakt:
Ing. Martin Halva, Ph.D.