Soutěž Pro vodu

Soutěž Pro vodu vyhlašuje Nadace Partnerství za finanční podpory Nestlé.

Nadace Partnerství v letošním roce pořádá již 5. ročník soutěže Pro vodu, jejímž cílem je hledat šetrná řešení problémů s vodou v krajině a lidských sídlech. Ve spolupráci s obcemi, neziskovkami, školami a firmami nabízíme Vašim studentům možnost vypracovat řešení pro konkrétní nebo vlastní zadání a přihlásit je do soutěže. Nejlepší návrhy získají cenu Nestlé ve formě finanční odměny.

Uvedená zadání je možné využít také jako téma bakalářských nebo diplomových prací. Zadavatelé situací poskytnou soutěžícím všechny potřebné podklady a budou s nimi úžeji spolupracovat. Soutěžící se budou navíc moci zúčastnit tematických workshopů s odborníky (mentory), kteří poskytnou profesionální podporu pro vypracování soutěžních řešení.

Uzávěrka odevzdání soutěžních návrhů je 31. ledna 2017.

Harmonogram soutěže

www.facebook.com/soutezprovodu