Výlet Erasmus klubu do Velemína

Výlet členů Erasmsu klubu do Českého středohoří, 29.–31. 5. 2020

Po delší pauze vynucené koronavirem jsme si naplánovali příjemný společný výlet do Českého středohoří, do vesnice zvané Velemín, kde má naše fakulta terénní stanici. První den, pátek, proběhl ve znamení seznamování se mezi členy a představování našich aktivit přítomným zájemcům o členství. Následující den, v sobotu, jsme se vydali na výlet na Lovoš (místní výškovou dominantu), v blízkém vinařství jsme pak ochutnali lokální víno a odpoledne po krátkém odpočinku jsme si uspořádali interní soutěž ve stavění stanů poslepu. Večer jsme si rozdělali oheň a rokovali o dalším dění a chystaných akcích EK. Poslední den měl být výlet na nedalekou zříceninu, což nám překazilo počasí a potřeba dořešit organizační a studijní záležitosti. Všichni účastníci ale mohou potvrdit, že jsme si víkend v přírodě užili a těšíme se na další akce jak se členy EK, tak s našimi zahraničními studenty.

Publikováno: Pátek 05.06.2020 23:15