Setkání studentských spolků UK - Erasmus Klub PřF UK

Ve čtvrtek 14.7. se aktivní členové Erasmus klubu PřF účastnili Setkání studentských spolků na UK, které organizovalo IAESTE UK v kampusu Hybernská. Reprezentovali jsme PřF a představovali jsme naši činnost na celouniverzitním poli s využitím propagačních předmětů. Seznámili jsme se s dalšími spolky na UK (Matfyzák, club307 či iniciativa Potřebnej počítač) a navázali cenné kontakty pro budoucí spolupráci např. se spolkem PŘETLaK z ústavu translatologie. Bohatý program nám umožnil blíže poznat ostatní aktivní studenty i vyhrát nemálo cen v tombole, kde se Erasmus klubu obzvlášť dařilo. Nemalé nadšení projevil náš člen, který vyhrál dámskou kosmetickou sadu. :D Akce se vydařila, děkujeme moc IAESTE za možnost přidat se později k akci ia za celkovou organizaci. Těšíme se zase příště!

Publikováno: Pátek 12.08.2022 09:50