Orientation days - erasmus klub

Dne 26. a 27.9. proběhly orientační dny pro erasmové studenty, kteří přijeli tento semestr na naši fakultu. V pondělí se představovala fakulta biologům a geologům, v úterý zase geografům a chemikům. Oba dny započaly vysvětlením praktických záležitostí, které se ke studiu vztahují. Dále jsme studenty provedli labyrintem našeho kampusu. Větší zastávka se uskutečnila v biologické knihovně, kde se studenti dozvěděly informace o možnosti vypůjčení knih a tisku. Studenti měli také během celé akce možnost seznámit se nejen s fungováním fakulty, ale také s námi, místními studenty. Důležitým bodem našeho programu bylo vyzvednutí ISIC průkazů. Jako odměna po náročném vystání fronty byla seznamovací akce v jedné z místních oblíbených hospůdek, které se mimo jiné zúčastnil i náš maskot Emík! Pevně věříme, že po této události už se žádný ze zahraničních studentů na naší fakultě neztratí.

Publikováno: Středa 26.10.2022 10:05