Orientační dny pro přijíždějící Erasmus studenty

25., 26. a 27. na naši fakultu dorazili zahraniční studenti v rámci programu Erasmus+ a zúčastnili se orientačních dnů, které pro ně připravila fakultní Erasmus kancelář. Erasmus klub PřF již tradičně s kanceláři na akci spolupracoval.

Studenti byli rozděleni podle sekcí (25.9. přijeli biologové, 26. geografové a 27. geologové a chemici), dopoledne si vždy vyslechli základní přednášky o dané sekci, byl jim představen Erasmus klub PřF, jehož členové názorně ukázali univerzitní SIS a po následné registraci si zahraniční studenty členové klubu převzali a provedli je po fakultním kampusu. Prohlídku jsme zakončili v ISIC centru na Matematicko-Fyzikální fakultě, kde studenti obdrželi své ISIC karty. Někteří z nich se k nám pak přidali v Mrtvé rybě.

Letos přijelo Erasmus studentů zhruba třikrát tolik, co v minulém semestru. Budeme se na ně těšit na následujících akcích. Pokud se s nimi chcete potkat i Vy, neváhejte se k nám přidat!

Publikováno: Úterý 03.10.2023 10:20