Návštěva Švýcarských studentů

3.4.2023

Erasmus klub PřF byl osloven UK Pointem ohledně návštěvy středoškolských studentů ze Švýcarska. Tito biologicko-chemicky zaměření studenti projevili zájem o prohlídku naší fakulty a Erasmus klub se zhostil úkolu připravit pro ně program. Skupině zhruba 15 studentů jsme ukázali prostory Viničné 7, prošli s nimi naši botanickou zahradku a vzali je na komentovanou prohlídku mykologické laboratoře a laboratoře průtokové cytometrie na Benátské 2 (tímto děkujeme doc. Koukolovi a dr. Urfusovi za jejich čas a ochotu ukázat tyto laboratoře).

Druhá skupina Švýcarů se k nám přidala z Fakulty sociálních věd, načež jsme je vzali na komentovanou prohlídku našeho skleníku. Akce se vydařila, studenti i pedagogický dozor byli spokojeni a Celetná nás ujistila, že s námi bude v případě podobných návštěv v kontaktu.

Publikováno: Středa 19.04.2023 12:05