Akce Erasmus klubu v březnu

Lezení, návštěva Národního muzea, deskohraní, Velikonoce

Lezení 1. a 15. 3. 2024

Na začátku března jsme se společně se zahraničními studenty vydali do lezeckého centra SmíchOff. Vyzkoušeli jsme si lezení top-rope a především bouldering. Všichni si akci náramně užili, a proto jsme se rozhodli akci za 14 dní zopakovat.

Návštěva Národního muzea 9. 3. 2024

Dne 9. 3. 2024 se pár odvážných členů Erasmus klubu a několik neméně odvážných Erasmáků vydalo na cestu do pravěku a následně 50. let 20. století do Národního muzea v Praze. Kromě střípků dějin viděla výprava i krásy evoluce, které všem vzaly dech. Věříme, že si Erasmáci z naší historie odnesli spoustu zajímavých poznání a budou tak moci vyprávět o nevšední návštěvě Národního muzea České republiky.

Deskoherní večer 26. 3. 2024

V úterý 26. 3. jsme s erasmáky uspořádali deskoherní večer. Museli jsme z organizačních důvodů odložit dancing evening, tak jsme se rozhodli strávit tento večer oddechově, také proto, že erasmáci si už jeden deskoherní večer uspořádali sami. Připojili se k nám i čeští studenti z jiných fakult, za což jsme byli rádi. Neváhejte se k nám přidat i Vy, rádi Vás poznáme!

Velikonoce 27. 3. 2024

Ve středu 27. března jsme si nemohli nechat ujít možnost seznámit Erasmáky s našimi specifickými velikonočními tradicemi. Po krátké prezentaci, která všechny velmi pobavila, si mohli zahraniční studenti vyzkoušet pletení pomlázky a dekoraci kraslic. K dispozici bylo i bohaté občerstvení tradičními pokrmy. Akci jsme si náramě užili a doufáme, že se na Velikonoční pondělí odhodlal alespoň jeden Erasmák (či Erasmačka, když je letos přestupný rok) a použil/a upletenou pomlázku.

Publikováno: Úterý 02.04.2024 14:35