E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Veřejná přednáška profesora Roberta J. Aumanna, laureáta Nobelovy ceny za ekonomii

Datum konání 8.10.2018

Katedra aplikované matematiky MFF UK, Informatický ústav Univerzity Karlovy a Institut teoretické informatiky (CE-ITI) si vás dovolují pozvat na přednášku držitele Nobelovy ceny za ekonomii (2005) a profesora Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, Roberta J. Aumanna, „Strategic information theory“, která se koná v pondělí 8. října 2018 ve 14 hod v refektáři malostranské budovy MFF UK, Malostranské nám. 25, Praha 1.

Publikováno 4.10.2018

Přednáška nositele Nobelovy ceny prof. Tomase Lindahla

Datum konání 16.10.2018

Přirodovědecká fakulta UK a Ústav molekulární genetiky AV ČR vás srdečně zvou na přednášku biochemika, nositele Nobelovy ceny za chemii (2015), profesora Tomase Lindahla, "Projects on Inherited Autoimmunity and Alternative Life Forms", která se koná 16.října ve 14 hod ve Velké geologické posluchárně, Albertov 6, Praha 2.

Publikováno 4.10.2018

Zemřel prof. RNDr. Jiří Vávra, DrSc.

Katedra parazitologie PřF UK a Laboratoř elektronové mikroskopie PřF UK s hlubokým zármutkem oznamují, že zemřel prof. RNDr. Jiří Vávra, DrSc., emeritní profesor a bývalý vedoucí katedry parazitologie, proděkan PřF UK, světoznámý vědec, výjimečný pedagog i mentor a kolega.

Publikováno 3.10.2018

Dětský den v Karolinu

Univerzita Karlova Vás srdečně zve na Dětský den, který se koná 28. září 2018 od 10 do 18 hod v Karolinu, v rámci oslav 100.výročí založení Československa. Dětští návštěvníci se budou moci seznámit s každodenním životem za první republiky, s jejími významnými osobnostmi, zacvičit si se Sokoly a mnoho dalšího. Nevšedním zážitkem bude dobrodružná hra v uličkách Prahy. Vstup zdarma.

Publikováno 25.9.2018

Vědecká rada Univerzity Karlovy oceňovala

Na zasedání vědecké rady UK, ve čtvrtek 20. září, byly osobnostem Univerzity Karlovy předány medaile a pamětní listy. Za významnou celoživotní práci v sociální geografii a regionálním rozvoji a za dlouholetou pedagogickou a vědeckou činnost na UK byli oceněni hned tři vědci z PřF UK: doc. RNDr. Ivan Bičík, CSc., prof. RNDr. Dušan Drbohlav, CSc. a RNDr. Ludvík Kopačka, CSc. Všem oceněným gratulujeme!

Publikováno 21.9.2018

Akce dokumentů