E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Proběhla první z visegrádských exkurzí

Začátkem května proběhla první ze tří exkurzí, kterou finančně podpořil Visegrad Fund. Ta proběhla na jižní Moravě a v Českém Středohoří a účastnilo se jí 28 studentů ze všech zemí Visegrádské čtyřky a odborníci z Česka a Slovenska. Hlavním řešitelem tohoto grantu je naše fakulta, hlavním organizátorem Mgr. Albert Damaška z katedry zoologie.

Publikováno 6.5.2024

Další ročník Děkanského sportovního dne úspěšně proběhl

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se uskutečnil další ročník děkanského sportovního dne Přírodovědecké fakulty. Většina sportovních aktivit a soutěží probíhala ve SCUK Hostivař, na albertovských kurtech a v loděnici Regata v Podolí.

Publikováno 6.5.2024

Zeměpisná olympiáda zná vítěze celostátního kola

Ve dnech 25. a 26. dubna 2024 se na Přírodovědecké fakultě UK uskutečnilo finále Zeměpisné olympiády. O hodnotné ceny i postupová místa na mezinárodní soutěže bojovalo téměř padesát soutěžících.

Publikováno 6.5.2024

Pozvánka na koncert: Vážně nevážně: AMU (nejen) rostlinám

V rámci oslav Roku české hudby jsme připravila Akademie múzických umění v Praze sérii koncertů „Vážně nevážně“ určených především zaměstnancům a studujícím AMU a spřátelených organizací. První z nich, na který vás srdečně zveme, se koná 14. května 2024 od 16hod. ve skleníku Botanické zahrady PřF UK. Vstup zdarma. Kapacita míst omezena, rezervace nutná.

Publikováno 2.5.2024

Přihlaste svou práci do Českých hlaviček

Česká hlava PROJEKT z.ú. vyhlašuje již 18. ročník soutěže pro studenty středních škol České hlavičky. Mezi laureáty bude rozdělena finanční odměna. Sběr nominací bude ukončen 12. července 2024.

Publikováno 2.5.2024

Akce dokumentů