E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníMezinárodní konference: Potraviny, mikrobiota a imunita

Zveme všechny zájemce na konferenci o vztahu potravin, mikrobů a imunitního systému: "Potraviny, mikrobiota a imunita", která se koná ve dnech 6. - 9. června 2022 v Praze pod patronací České imunologické společnosti, z.s., za podpory programu AV ČR. Konference bude setkáním odborníků, pracujících v oblasti imunologie, mikrobiologie, výzkumu potravin a příbuzných oborů. Pozvání přijali věhlasní imunologové a další významní zahraniční vědci.
Čas 06.06.2022   15:00
09.06.2022   12:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY:  6. - 9. června 2022
KDE:  Palác Charitas, Karlovo nám. 317, Praha 2

Konference je pořádána v rámci Strategie AV21: "Potraviny pro budoucnost". Tato jedinečná mezinárodní konference je plánována jako malá akce podporující diskusi, navazování kontaktů a předávání znalostí nové generaci vědců. Je koncipována jako přátelské setkání kolegů pracujících v oblasti imunologie, mikrobiologie, výzkumu potravin a příbuzných oborů. Kromě přednášek pokrývajících několik hlavních souvislostí mezi imunitním systémem, potravinami a mikrobiotou se můžete těšit na posterovou sekci, panelové diskuse a neformální společenské akce.

Úvodní přednášky v jednotlivých dnech přednesou věhlasní imunologové Fiona Powrie (Velká Británie), Giorgio Trinchieri (USA) a Jiří Městecký (USA) a během kongresu vystoupí další významní vědci, jako je Holm Uhlig (Velká Británie), Cliona O'Farrelly (Irsko), Thomas Bosch (Německo), Leo
Dieleman (Kanada), Axel K. Hansen (Dánsko) a řada dalších.

Registrace je nyní otevřena. Studenti s nejlepšími abstrakty získají stipendia EFIS/EJI.

Veškeré informace včetně programu a možnosti registrace najdete zde. 

 

 

 

Publikováno: Pondělí 16.05.2022 11:35

Akce dokumentů