Den otevřených dveří na PřF UK

V pátek a sobotu 14. a 15. ledna 2022 proběhne na naší fakultě Den otevřených dveří. Srdečně jsou zváni všichni zájemci o studium přírodních a společenských věd z řad středoškoláků posledních, ale i nižších ročníků či absolventů bakalářského studia. Vzhledem k epidemickým opatřením a tedy limitaci počtu účastníků je pro návštěvu fakulty třeba provést rezervace.

Den otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě UK se uskuteční 14. - 15. 1. 2022 hybridně, tedy kombinací informací v on-line prostředí a návštěv na fakultě.

Návštěvy na fakultě budou vzhledem k epidemické situaci organizovány v menších skupinách, které nahlédnou do učeben, laboratoří a seznámí vás s prostředím fakulty. Skupiny budou organizovány pro každou sekci (biologie, chemie, geografie, geologie a životní prostředí) zvlášť. Po vyplnění rezervačního formuláře Vám přijde potvrzení s programem na Vámi zadaný email.

Prohlídky budou organizovány v časech mezi 9-16 hodinou. Konkrétní čas je možné rezervovat v registračním formuláři.

Podmínky pro vstup na fakultu a pohyb na ní:

Návštěvníci jsou při vstupu do budov fakulty povinni se prokázat platným certifikátem o očkování či prodělání nemoci, a to ideálně prostřednictvím aplikace Tečka.

Po celou dobu pobytu v budovách fakulty návštěvníci musí dodržovat veškerá aktuálně platná mimořádná opatření, zejména mít po celou dobu nasazený respirátor.

Více informací ZDE

Den otevřených dveří na Biologické sekci

Den otevřených dveří na Chemické sekci

Den otevřených dveří na Geografické sekci