Pozvánka na přednášku : Nákupy na Madagaskaru aneb Zabalte mi jeden baobab

Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Přednáška se koná ve středu 7. prosince 2011 od 18:00 hodin, na Přírodovědecké fakultě, Viničná 7, Praha 2, ve Velké zoologické posluchárně (2. patro, proti hlavnímu schodišti).

Přednášet bude: RNDr. Eva Smržová - zaměstnankyně Botanické zahrady hl. m. Prahy a účastnice několika expedic do různých oblastí Madagaskaru.

Přednáška představí to nejkrásnější z madagaskarské flóry a mimo jiné se dozvíme, jak se sháneji rostliny pro expozice botanické zahrady a něco o tom, proč je nutné chránit přírodu Madagaskaru i ex situ. A pár zvířátek navrch.

Stejně jako minule je vstup ZDARMA, a to díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK v Praze.

Moc se na Vás těšíme.

Více informací na letáčku v příloze nebo na této adrese http://www.facebook.com/pages/Madagaskar-laborato%C5%99-boh%C5%AF/126180340781669?v=wall

Na setkání s Vámi se těší,

Darina Koubínová a Michal Šíma