Opencall: Fond virtuální mobility POVIM pro letní semestr 2023/2024

Odbor zahraničních vztahů Rektorátu Univerzity Karlovy vyhlašuje otevřenou výzvu pro fond POVIM na letní semestr 2023/2024.
Čas 24.11.2023   00:00
06.12.2023   00:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Za účelem zajištění pestré a kvalitní nabídky kurzů pro virtuální mobilitu na UK nabízí Fond na podporu virtuální mobility (POVIM) finanční prostředky akademikům, kteří se rozhodli otřevřít své online kurzy zahraničním studentům, a pracovníkům administrativy starajícím se o správu a management virtuální mobility (VM).

Důležité informace o Fondu POVIM jsou následující:
• Fond POVIM je určen akademickým pracovníkům UK, kteří vyučují předmět v rámci virtuální mobility (VM). Dále administrativním pracovníkům, kteří se v rámci své agendy starají o správu a řízení VM na UK.

• Přihlášky se podávájí pouze pro kurzy vyučované v následujícím semestru. Není možné žádat o zpětnou podporu.

• Předpokladem k vyplacení podpory je správnost a úplnost informací v SIS a fakt, že je kurz skutečně v daném semestru otevřen a vyučován.

• Z důvodu dvojího financování není možné z fondu POVIM podpořit kurzy financované z jiných projektů (např. v rámci 4EU+ vzdělávacích aktivit, minigrantů atp.).

• Administrativní pracovníci mohou žádat o podporu jako jednotlivci.

Žádost o příspěvek je možné podávat ve třech kategoriích:
15.000 Kč pro akademického pracovníka v případě vzniku nového kurzu otevřeného pro VM,
7.500 Kč pro akademického pracovníka pro údržbu již existujícího kurzu otevřeného pro VM,
7.500 Kč pro administrativního pracovníka za management kurzů otevřených pro VM na UK.

Vyplněné a podepsané formuláře přihlášky jsou podávány na fakultu a jsou k dipozici ke stažení zde

Deadline pro podávání přihlášek je 6. prosince 2023.

Více informací o Fondu POVIM naleznete na této stránce.

Publikováno: Pátek 24.11.2023 11:45