Letní škola na Západní univerzitě v Temešváru

Registrace jsou otevřeny do 31. května 2023.

Západní univerzita v Temešváru pořádá letní školu, jejímž cílem je nabídnout studentům bakalářského a magisterského studia možnost zúčastnit se týdenních nebo dvoutýdenních krátkodobých studijních programů, které se uskuteční v červnu 2023.

Letní škola nabízí pět různých kurzů:

• Introduction to digital sculpting, digital painting, concept art and game engines
  • Digital Technologies for Language Research and Applications Summer School (DILARASS)
  • Urban Development and the European Capital of Culture: Debating the Tension
  • A behavioural perspective of Finance
  • International Summer School in Social Anthropology: The polycentric city of the ECC2023 Timișoara (ISSSA2023)

Účastnický poplatek je 50 EUR.

Přihlášování je možné do 31. května. Více informací o kurzech naleznete v přiloženém letáku, nebo na následujícím odkazu

Pokud byste o letní školu měli zájem, je možné se zúčastnit informativního webináře, který proběhne 11. května od 14:00 CEST. Odkaz na setkání na ZOOMu je zde.

Kontaktní osoba:

Mgr. Vojtěch Bauer