Letní škola Europaeum Summer School 2023

Letní škola se zaměřením na téma evropské politické, hospodářské a kulturní integrace. Uzávěrka přihlášek je 2. května 2023.

Univerzitní sít Europaeum pořádá letní školu Europaeum Summer School 2023 s podtitulem Crisis? What Crisis? The Dialectiocs of European Integration, která proběhne ve dnech 12. až 14. září na Univerzitě v Mnichově.

Tato významná letní škola se zaměřením na téma evropské politické, hospodářské a kulturní integrace nabízí multidisciplinární přístup a posluchači si budou moci nejen vyslechnout přední odborníky i politické osobnosti, ale zároveň s nimi diskutovat a přispět svými vlastními myšlenkami.

Úspěšným uchazečům bude poskytnuto bezplatné ubytování a proplaceny přiměřené cestovní náklady.

Podmínkou pro uchazeče je, že studuje magisterský nebo doktorský program a navštěvuje univerzitu, která je členem této univerzitní sítě (UK je členem). Přihláška musí kromě vyplněného přihlašovacího formuláře zahrnovat stručné CV, motivační dopis (do 500 slov, podrobnosti o akademických zájmech a očekávání spojená s účastí na akci) a doporučující dopis školitele nebo akademického poradce.

Více informací o letní škole naleznete zde

Přihlášky jsou otevřeny do 2. května a podávají se na office@europaeum.org

O příhlášce dejte prosím vědět kontaktní osobě na fakultě:

Mgr. Vojtěch Bauer
vojtech.bauer@natur.cuni.cz