ERASMUS+ seminář

Erasmus kancelář spolu s Erasmus klubem PřF UK připravují informační seminář, který se uskuteční v pátek 1.12. 2023.
Čas 01.12.2023
od 14:00 do 15:30
Kontaktní telefon +420 221 95 1589
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Rádi byste vyjeli na studijní pobyt nebo praktickou stáž v rámci programu ERASMUS+?

Fakultní Erasmus kancelář a Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK pro Vás připravili informační
seminář, který se uskuteční 1.12. 2023 od 14 hod ve Velké geologické posluchárně (Albertov 6).

Během semináře se podrobně dozvíte, jak postupovat při výběru zahraničního pracoviště, co je třeba
připravit k výběrovému řízení na katedrách/ústavech, jak si sestavit studijní plán nebo náplň praxe, jakvysoké stipendium můžete získat a mnoho dalšího.

Se svou činností Vás krátce seznámí Erasmus klub PřF, který zajišťuje program pro přijíždějící
zahraniční studenty a do jehož aktivit se můžete též zapojit. O jedinečné zážitky a zkušenosti se podělí
studenti PřF UK, kteří již pobyt ERASMUS absolvovali.

Těšíme se na Vaši účast!

Erasmus kancelář PřF & Erasmus klub PřF