Dodatečná nabídka měsíčních stipendijních pobytů pro doktorandy a akademiky na Universität Hamburg v roce 2023

Podobně jako v uplynulých letech nabízí naše partnerské univerzity několik měsíčních stipendijních pobytů pro doktorandy a akademiky v rámci meziuniverzitní spolupráce.

Jedná se o tyto univerzity:

Universität Hamburg

• 6 - 8 jednoměsíčních stipendií pro doktorandy nebo akademiky

doktorandi - 1200 EUR měsíčně, akademici – 1900 EUR měsíčně

Požadované přílohy:

1. Academic Visitor Application
  2. Strukturovaný životopis (jen u doktorandů)
  3. Předběžný příslib přijetí od pedagoga z partnerské univerzity (u akademiků    zvací dopis)
  4. Podrobný popis studijního záměru v němčině nebo angličtině (jen u doktorandů)
  5. Studijní průměr z předešlého studia (jen u doktorandů)

Prosíme akademiky o zaslání všech podkladů na zahraniční oddělení fakult do 27. 2. 2023.  Výběrové řízení na tyto měsíční pobyty pro doktorandy bude již vyhlášeno přes online aplikaci. Doktorandy prosíme o nahrání veškerých dokumentů do online aplikace do 27. 2. 2023.

Publikováno: Středa 01.02.2023 10:10