4EU+ Collegio Futuro

Registrace jsou otevřeny do 5. července.

Collegio futuro od 4EU+ aliance je určeno doktorandům, kteří jsou motivováni k diskusi v interdisciplinárním prostředí a snaží se rozšířit své znalosti nad rámec své vlastní oblasti výzkumu. Zkušenosti s výzkumem v oblasti životního prostředía komunikaci se společností nebo zapojení do mezioborových aktivit je výhodou, nikoli však podmínkou.

Doktorandi všech stupňů, kteří provádějí výzkum v různých oborech (přírodní vědy, společenské vědy & ekonomie, nebo kulturní vědy) na jedné ze zúčastněných univerzit 4EU+ jsou srdečně zváni k podání přihlášky.

Přijíždějící doktorandi obdrží paušální příspěvky na cestu/ubytování pro činnost na místě od společnosti svých domovských univerzit podle pravidel programu Erasmus+.

Registrační formulář, včetně všech informací, naleznete v příloze. Přihlašovat se je možné do 5. července.

Publikováno: Úterý 06.06.2023 13:30