E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Tělesná výchova I.

  INFORMACE K ZAHÁJENÍ VÝUKY


Rozvrh TV1 2022/2023

ROZVRH - povinná tělesná výchova pro 1. ročníky
TĚLESNÁ VÝCHOVA 1
 zimní semestr 2022/2023   
           
Úterý   7.15 - 11.00
sk. Sport Čas Místo vyučující obory
1. Kondiční cvičení + plavání 7.15–8.00, 8.15–9.00 A1,   bazén Kovaříková/Polová CHEM
2. Kondiční cvičení + plavání 7.15–8.00, 8.15–9.00 A2,   bazén Feitová/Starý MEDCH
3.                               plavání                 8.15–9.00         bazén Novák  
4. Kondiční cvičení + plavání 8.05–8.50, 9.00–9.45 A1,   bazén Kovaříková/Polová HYDRO + VOZ 
5. Kondiční cvičení + plavání 8.05–8.50, 9.00–9.45 A2,   bazén Feitová/Starý GEOL + GEOTECH 
6.                               plavání                 9.00-9.45         bazén Novák  
           
7. Sportovní hry 7.30 - 9.00 SCUK-hřiště  Frantál PRGEBI 
8. Sportovní hry 7.30 - 9.00 SCUK-hřiště  Frantál                     PRGEBI  + CHFM 
9. Kanoistika 8.00 - 9.30 Loděnice  Schwarzer U-B
10. Kanoistika 8.00 - 9.30 Loděnice  Ludvík U-BCH
11. Sportovní hry 9.00 - 10.30 SCUK-hřiště  Frantál U-BZ + ZB 
12. Sportovní hry 9.00 - 10.30 SCUK-hřiště  Frantál                     U-BZ + BG 
13. Kanoistika 9.30 - 11.00 Loděnice  Schwarzer U-CHM + CHB + CHG 
14. Kanoistika 9.30 - 11.00 Loděnice  Ludvík U-BM + ZM + CH 
           
15. ZÁKLADNÍ PLAVÁNÍ 7.30 - 8.15 bazén Polová  
16. ZÁKLADNÍ PLAVÁNÍ 7.30 - 8.15 bazén Novák  
17. ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 9.00 - 10.00 A1 Kovaříková  
           
18. ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ STŘEDA 17.00 - 18.00 A2 Šafandová  
           
Pátek    11.00 - 15.00
Skup. Sport Čas Místo    
21. Kondiční cvičení + plavání 11.00-11.45, 12.00-12.45 A1, bazén Kovaříková/Polová KATA
22. Kondiční cvičení + plavání 11.00-11.45, 12.00-12.45 A2, bazén Feitová/ Frantál UZD
23.                               plavání                    12.00-12.45       bazén Novák                 
24. Kondiční cvičení + plavání 11.50-12.35, 12.45-13.30 A1, bazén Kovaříková/Polová BIO + FG 
25. Kondiční cvičení + plavání 11.50-12.35, 12.45-13.30 A2, bazén Feitová/ Frantál BIO + HPZ + UFCH 
26.                               plavání                    12.45-13.30       bazén Novák                 
           
27. Sportovní hry 11.00 - 12.30 SCUK-hřiště  Starý OŽP
28. Sportovní hry 11.00 - 12.30 SCUK-hřiště  Starý OŽP
29. Kanoistika 11.00 - 12.30 Loděnice  Schwarzer OŽP
30. Kanoistika 11.00 - 12.30 Loděnice  Ludvík UB-Z
31. Sportovní hry 12.30 - 14.00 SCUK-hřiště  Starý GEKA
32. Sportovní hry 12.30 - 14.00 SCUK-hřiště  Starý GEKA
33. Kanoistika 12.30 - 14.00 Loděnice  Schwarzer GEKA + SG 
34. Kanoistika 12.30 - 14.00 Loděnice  Ludvík SG 
           
35. ZÁKLADNÍ PLAVÁNÍ 13.30 - 14.15 bazén Polová  
36. ZÁKLADNÍ PLAVÁNÍ 13.30 - 14.15 bazén Frantál, Novák         
37. ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 13.00 - 14.00 ÚS Šafandová  

Akce dokumentů