Orientační běh 17.5. 2017

vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Hodnocení

Závodu s intervalovým startem a povinným postupem o délce zhruba 4500m se zůčastnilo celkem 30 studentů a zaměstnaců. Se záludnostmi nového prostoru, který bude v nadcházejícím roce dějištěm světového poháru v parkovém orientačním běhu se ve studentských kategoriích nejlépe vypořádali Jakub Hledík z MFF (OK Chrastava) a Martina Valešová 3.LF. Obě uvedené fakulty UK měly zároveň jednoznačně nejvyší zastoupení v celém startovním poli. Mezi zaměstnanci neměl konkurenci Onřej Pankrác z MFF, s již větším časovým odstupem mu dýchali na záda stálice orientačního běhu v rámci RSD Jan Hric (MFF) a Alexandr Kolský (3.LF). Celkové výsledky jsou k nahlednutí níže. Pro zajímavost ještě zveřejňujeme postup druhého kv kategorii studentů, legendy PřF UK Jana Ferdinanda Poláška.

CELKOVÉ VÝSLEDKY

Mapa: Vítkov & Karlín 1:5000, stav 2016