E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInfo z 9. 10. 2020 k výuce TV + zápočtové požadavky

Zrušená výuka TV i dobrovolné sportovní aktivity

Na základě opatření krizového štábu UK se od 12. 10. 2020 zcela uzavírá sportovní centrum UK v Hostivaři včetně všech venkovních sportovišť. V návaznosti na krizová opatření UK, PřF a všeobecná epidemiologická nařízení je i nadále výuka TV přerušena, nově se až do odvolání ruší i doposud probíhající dobrovolné sportovní aktivity (nehledě na počet sportujících, vnitřní/venkovní sportoviště jak ve SCUK, tak v loděnici, na albertovských kurtech a všech pronajímaných externích prostorách). Přihlašování v Moodle do skupin dobrovolných sportovních aktivit je také přerušeno.

Zápočtové požadavky

Vzhledem k epidemiologické situaci v akademickém roce 2020/21 jsou zápočtové požadavky pro předměty TV I a TV II v zimním semestru následující:

7 aktivních účastí v hodinách TV nebo v rámci dobrovolných sportovních aktivit pořádaných katedrou TV PřF, účast je možné plnit v rámci celého akademického roku až do 24. 9. 2021. Tzn. účasti v ZS a LS se sčítají. Po domluvě s vyučujícím lze nahrazovat hodiny TV i mimo svou rozvrhovanou paralelku v rámci jiných hodinách TV (ostatně jako tomu bylo vždy).

Pokud to bude situace vyžadovat, koncem října uveřejníme možnost distančního plnění zápočtových požadavků.

I přesto, že aktuální situace provozování sportovních aktivit příliš nepřeje, neseďte pouze u PC při online výuce a sledování epidemiologického vývoje, běžte ven na čerstvý vzduch, do přírody třeba jen tak na procházku, zaběhat si, projet se na kole.. Udržujte si aktivním pohybem kondici, psychickou a duševní pohodu!

Na internetu najdete mnoho videí a návodů jak posilovat,  cvičit, protahovat se v domácím prostředí, venkovních posilovnách. Pokud natočíme něco my nebo bude někdo z nás streamovat jógu apod., dozvíte se to 😊 .

Všem přejeme pevné zdraví a těšíme se na další setkávání při sportu až to bude jen trochu možné!

Tým KTV

 

Úryvek z opatření krizového štábu UK týkající se Sportovního centra UK:

Sportovní centrum Hostivař

Sportovní centrum Hostivař se uzavírá.

Ruší se tak všechny aktivity, ať již profesionální či volnočasové. Uzavírají se všechna sportoviště, včetně bazénu, posilovny, sauny, fitness centra.

Sportování není s ohledem na uzavření budov a tím i šaten možné ani na vnějších sportovištích.

Publikováno: Sobota 10.10.2020 10:15

Akce dokumentů