Výsledky sportovních soutěží a dalších pohybových aktivit

v rámci Děkanského sportovního dne PřF UK

BEACH VOLEJBAL

Místo: Hamrsport Záběhlice

Účast: šest dvojic

Pořadí: 1. L. Kaberov, G. Kleimenov, 2. L. Hochmann, N. Přikrylová, 3. T. Hájková, O. Kohout

VOLEJBAL

Volejbalového turnaje se letos zúčastnilo na albertovské antuce devět družstev (okolo 70 hráčů), deblového

pak 14 párů .

Pořadí: 1. VK Blesk, 2. Želvy, 3. Fluffy unicors, 4. Zubatá, 5. Šestka by byla, 6. Snadné body, 7.

Nejkrásnější, 8. Hit and miss, 9. Kouzelníci, deblový turnaj vyhrála dvojice Ondra+Šimon.

FLORBAL

Turnaj hrálo na 60 studentů v osmi týmech (další zájemci museli být z kapacitních důvodů odmítnuti),

finále se již tradičně rozhodlo až v samostatných nájezdech.

Pořadí: 1. Růžoví kulíšci, 2. Socdemo Boys, 3. Máme na to!, 4. Hokejky, 5. 6.

Opozdilci, Nauru U23, 7. 8.

Přífuk Admirals, Égeszségedre.

FOTBALOVÝ TURNAJ

Místo: fotbalové hřiště SCUK

Účast: 8 týmů

Pořadí: 1. Real Cartografid, 2. GeKa Rovers, 3. Rick a Mortis, 4. Baník Chodovar, 5. Poskladatelní, 6.

Nauru U23, 7. Demoboys, 8. Čáry Máry.

STREETBALL

Turnaj proběhl za účasti 4 družstev, tj. 20 studentů.

Pořadí: 1. Internationalś, 2. Briam team, 3. Adam winers, 4. Máťa team.

TENIS

V pavouku 8 tenistů a tenistek byl nakonec nejúspěšnější Přemysl Koubek.

FITNESS AKTIVITY A PLAVÁNÍ

V nabídce fitness aktivit byly v roce 2016 zařazeny poweryoga, aerobik, step choreografie,

funkční

trénink, pilates a SPS (spirální stabilizace páteře). O všechny zmíněné aktivity projevili studenti a

Volného plavání se zúčastnilo 30 studentů, netradiční plavecké štafety

absolvovala 4 družstva (16 studentů), závodilo se v 6 disciplinách. Vítězem se stala štafeta Juraje

Považana.

SJEZD SÁZAVY

účast: 29 studentů, BRUSLENÍ účast: 15 studentů, BIATLON účast: 10, studentů, LEZENÍ účast: 15 studentů , SLACKLINE účast: 20 studentů.

NOČNÍ ORIENTAČNÍ ZÁVOD SMÍŠENÝCH DVOJIC

Závodu se účastnilo celkem 120 dvojic (240 závodníků) a 27 pořadatelů z řad studentů i členů VSS

Přírodověda Praha. Trať byla postavena kolem celé přehrady (dlouhá trať, elita a skorelauf), pro

krátkou trať byl využit prostor lesoparku jen na pravé straně přehrady. Počasí nemělo chybu, na startu

nikdo nezaspal, cílem proběhli skoro všichni, vyhlášení výsledků bylo krátce před půlnocí. Vadou na

kráse byla krádež jedné kontroly.

Poděkování za hladký průběh závodu patří všem aktérům, kteří se na akci podíleli (závodníci,

pořadatelé, KTV, zaměstnanci SCUK, PTU, MŠ Horolezecká).