Zahajte s námi akademický rok v Kampusu Hybernská

Začátek akademického roku se blíží a s ním i zahajovací akce v Kampusu Hybernská. V pátek 1.října otevře své dveře široké veřejnosti Kampus hybernská, tepající a živoucí organismus v centru Prahy. Čeká vás bohatý program, prezentace aktivit spolupořadatelů akce (Kampus Hybernská, z.ú. a univerzitní projekt Hyb4City) a pivo zdarma pro první příchozí. Rovněž vstupné na všechny akce je zdarma.

Plánovaný program je určený jak pro studenty UK, tak pro širokou veřejnost. Studenty by mohla zajímat především akce s názvem „FuckUp Night – Academic Edition“, kde se o své nezdary podělí sám rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA. Detaily akce ZDE.

FB událost pro celou zahajovací akci v Kampusu Hybernská k možnému sdílení ZDE

PROGRAM:

15:30 –17:00 Nad čtení není s Vladimírem Polívkou (Budova A, Divadelní klub) | Setkání s hercem Vladimírem Polívkou nad stránkami vybrané beletrie.

16:30 –17:30 Charles Games – Svoboda 1945 (Budova C, Čítárna) | Charles Games představí na plátně svoji na herním trhu zcela výjimečnou hru Svoboda 1945. Autorské hraní vývojářů a komentáře z vývoje.

16:30 –17:15 Inovačka v kostce (Budova D, sál 2D) | Prezentace aktivit Inovační laboratoře UK pro studenty i širokou veřejnost.

17:00 Otevřené dveře u partnerů Kampusu Hybernská (po celém areálu) | Možnost prozkoumat prostory a aktivity Cirkulární dílny, revue Prostor, Artivist_Lab, Jan Čejka Gallery, LOT, Studio Wombat, Studentské Hybernské, INCIEN a dalších.

17:30 Oficiální zahájení akademického roku (Budova E, Hlavní sál). Zahájení akademického roku a naražení sudu. Pivo pro první příchozí zdarma!

18:00 –19:30 FuckUp Night – Academic Edition (Budova C, Čítárna) | Na "večerech nezdarů" vystoupilo již přes 330 osobností. Tentokrát výjimečná Academic Edition s hosty nejpovolanějšími. Na FUN přijdou pan rektor T. Zima, paní předsedkyně AV ČR E. Zažímalová, prof. M. Šebek, FEL UK, o čtvrtém hostu ještě jednáme, jméno známé, budu vědět do příštího týdne.

18:30 Komentovaná prohlídka celého areálu (sraz u vrátnice) Říkáte si, že v Kampusu Hybernská jste byli už stokrát a znáte ho jako své boty? My naopak vsadíme své boty, že jsou tu zákoutí, o kterých nemáte ani tušení.

19:30 Koncert Terne Čhave (Budova E, Hlavní sál) Ať žije Rom’n’Roll! Přijďte si zatančit na romské rytmy v podání kapely Terne Čhave, která je už téměř 30. let jedinečným fenoménem české i evropské hudební scény.

Publikováno: Pátek 24.09.2021 13:25