Seminář Odborná způsobilost k výkonu nelékařské zdravotnické profese odborného pracovníka v laboratorních metodách

Absolvovali jste Přírodovědeckou fakultu UK a rádi byste pracovali ve zdravotnictví? Zveme Vás na seminář, kde získáte přehled o požadavcích pro získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání odborného pracovníka v laboratorních metodách. Dále získáte informace o dalším možném profesním růstu bioanalytika i o tom, jak absolvovat akreditovaný kvalifikační kurz "Odborné zdravotnické laboratorní metody". Akce proběhne od 14.00 ve Velké geologické posluchárně na Albertově 6.
Čas 31.05.2016
od 14:00 do 15:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Program semináře:

1. Jak získat způsobilost k výkonu zdravotnického povolání?

PhDr. Jana Krejčíková, Ph.D.

Vedoucí OSCV (Oddělení specializačního a celoživotního vzdělávání), Děkanát 1. LF UK

Cílem sdělení je poskytnout přehled o požadavcích pro získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání odborného pracovníka v laboratorních metodách (zdravotnická akreditace magisterského studijního programu, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu – obsah, rozsah, pořádající instituce, přihláška, cena) a informace o dalším možném profesním růstu bioanalytika (obory specializačního vzdělávání).

2. Vlastní zkušenosti a poznatky z absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Odborné zdravotnické laboratorní metody.

RNDr. Kateřina Levová, Ph.D.

Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky, CVL – Laboratoř Imunochemie a molekulární diagnostiky, Všeobecná fakultní nemocnice a 1. LF UK v Praze

Cílem prezentace je předat účastníkům podrobné informace o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Odborné zdravotnické laboratorní metody, doplněné o vlastní zkušenosti a poznatky, zejména o tom, jakým způsobem se lze na kurz přihlásit, jaká je jeho časová a finanční náročnost, rozsah probírané látky a další tipy.

Publikováno: Pondělí 16.05.2016 11:30