Design Thinking pro zaměstnance a vyučující UK.

Inovační laboratoř UK společně s Grow with Google Vám nabízí intenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking, tedy metodu řešení problémů zaměřenou na uživatele. Workshop je tentokrát určený všem vyučujícím a zaměstnancům napříč fakultami a obory UK a proběhne v pátek 9. 4. 2021, od 9.45 do 15 hod. Vzhledem ke struktuře kurzu je nezbytné zúčastnit se celé doby trvání. Kurz je zdarma.

Itenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking ,který pomáhá  otevírat a efektivněji využívat lidskou tvořivost. pro vás pořádá Inovační laboratoř UK společně s Grow with Google.

KDY:  pátek 9. 4. 2021, od 9.45 do 15 hod. Vzhledem ke struktuře kurzu je nezbytné zúčastnit se celé doby trvání.

REGISTRACE a další informace ZDE.

Co Vás na workshopu čeká?

-          Seznámíte se s metodou Design Thinking, která se využívá k vývoji inovativních produktů a                     nápadů

-          Zkusíte sami vymyslet, jak zlepšit situaci pro svou práci i studenty v době pandemie

-          Potkáte se s kolegy z různých fakult a s dalšími lidmi z UK

-          Zažijete opravdu aktivní online workshop s využitím Google nástrojů

-          Budete pracovat se zkušenými a velmi kvalitními lektory

Jak můžete uplatnit to, co si na workshopu zkusíte?

-          Při hledání nových přístupů ve své práci

-          Při hledání vhodných řešení v týmové spolupráci se studenty nebo kolegy

-          Při ověření vašeho vlastního nápadu

Aktualitu se všemi informacemi najdete na webu CPPT ZDE.

Kurz je zdarma. V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na Veroniku Haissingerovou na e-mail: haissingv@gmail.com.

Publikováno: Pátek 26.03.2021 13:15