Život nočních motýlů na zámku Ohrada|Právo | 25.5.2018 | Rubrika: Jihozápadní Čechy | Strana: 11

(...)

Muzejní noc na téma Broučci. To je hlavní bod sobotního programu v Národním zemědělském muzeu Ohrada v Hluboké nad Vltavou.
Malí i velcí návštěvníci se tady mohou seznámit se životem nočního hmyzu pod vedením odborných lektorů. Začíná se v sedm hodin večer a celý program trvá až do půlnoci.
„Zaměstnanci muzea připravili pro všechny milovníky motýlů a broučků jejich noční pozorování. Pod odborným vedením Ondřeje Sedláčka z Ochrany fauny České republiky a Katedry ekologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy budou odchytávat, určovat a samozřejmě zase pouštět do přírody noční hmyz,“ uvedl Jiří Houdek, ředitel pobočky muzea Ohrada.

(...)

Publikováno: Pátek 25.05.2018 11:00