Studentům Univerzity Palackého pomáhá ve studiu mobil|Právo | 1.2.2018 | Rubrika: Střední a východní Morava | Strana: 12

Mobilní aplikaci UPlikace využívají od loňského roku ke správě studia studenti Univerzity Palackého (UP) v Olomouci. V ní si mohou nejen prohlížet rozvrh, zapisovat se na předměty a zkoušky, ale také v ní naleznou informace o předmětu, přednášejícím či přehled známek. „UPlikace obsahuje také interaktivní mapu s vyznačením univerzitních budov, widgety na domovskou stránku mobilu nebo aktuality,“ říká Ondřej Martínek z oddělení komunikace UP.

(...)

Projekt mobilní aplikace pro zájemce o studium zaujal další vysoké školy. „V lednu obdobnou službu, opět díky Lukáši Novákovi, spustila například Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, s jejímž PR oddělením spolupracujeme,“ upřesňuje Martínek.

Publikováno: Čtvrtek 01.02.2018 11:15

Kategorie: