Setkání příznivců Slavkovského lesa už je tu|karlovarskenovinky.cz | 24.3.2018 | Rubrika: regiony |

V pátek 6.dubna od 16:00 pořádá Správa CHKO Slavkovský les tradiční výroční program s přednáškami o naší přírodě a krajině „Setkání příznivců Slavkovského lesa“.

(...)

Po přestávce shrnou pracovníci Správy CHKO zajímavé zoologické a botanické objevy uplynulého roku v Karlovarském kraji. Botanik Zdeněk Janovský z Přírodovědné fakulty Univerzity Karlovy nás zavede do světa pestřenek, opylovačů kvetoucích rostlin, v oblasti Tepelska.  A co také dělá botanik v zimě nám nastíní Vladimír Melichar ve svém povídání o sklípcích na Rolavě. Na závěr večera Přemysl Tájek ze Správy CHKO představí vychytralé spásače botanických klenotů nejen Slavkovského lesa.

Publikováno: Pondělí 26.03.2018 13:10

Kategorie: