Praha zaspala, chybí jí napojení rychlovlakem na Evropu. A pokud něco neudělá s nedostatkem bytů, stane se městem jen pro bohaté, říká Boháč z institu|iHNed.cz | 15.4.2018

Problémem Prahy je špatný stav infrastruktury, ať už jde o kanalizační trubky nebo mosty, vysvětluje Ondřej Boháč z Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR).
Zmiňuje také chybějící spojení se světem. Kromě vysokorychlostních železničních tratí chybí především rychlé spojení hlavního města a letiště.

(...)

ONDŘEJ BOHÁČ (35)

Vystudoval regionální rozvoj na Přírodovědecké fakultě UK. Narodil se a žije v Praze na Vinohradech, má dvě děti. Jak říká, první manažerské zkušenosti získal ve skautu. Pracoval jako aktivista v neziskové organizaci Oživení. Později byl vedoucím kanceláře bývalého primátora Tomáše Hudečka. Pracoval jako náměstek v Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR), od roku 2016 je jeho ředitelem.

(...)

Publikováno: Pátek 20.04.2018 16:10